Інтернет-магазин «ZaMisto» - це онлайн-маркет товарів для літніх і зимових видів риболовлі, оздоровлення, туризму, кемпінгу, дайвінгу, підводного полювання, спорту та здоров'я, що швидко розвивається. У нас навіть самий вимогливий споживач зможе підібрати собі спорядження за ціною та смаком.

У нашому асортименті налічується більше ніж 5000 найменувань товарів від відомих закордонних та вітчизняних виробників. За довгий час співпраці вони довели усім дуже серйозне відношення до своєї справи. Такого самого принципу у своїй роботі дотримується і інтернет-магазин «ZaMisto».

Магазин «ZaMisto» має прямі поставки продукції від таких відомих фірм, як «King Camp» (Пекин), «Stek» (Єкатеринбург), «Thermoform» (Стамбул), «Псков-Полимер» (Псков) та інших, що дозволяє нашим покупцям мати найвигідніші ціни і багатий вибір продукції. Крім цього ми співпрацюємо з такими відомими вітчизняними та зарубіжними компаніями, як «Кемпинг», «Серебряный ручей», «Рыболов сервис», «Winner», «Grand Way», «Ихтиандр», «Sport-Boat» та інші.

«До кожного клієнта індивідуальний підхід» - це девіз нашого інтернет-магазину. Під ваш конкретний запит буде підібраний оптимальний товар, який найкраще підходить як за ціною, так і функціональність. Співпрацюючи з нами Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте якісний товар, а також необхідні поради щодо його експлуатації.

 

Команда «ZaMisto» постійно займається підвищенням швидкості та якості обслуговування своїх клієнтів, а також розширенням асортименту та кількості пропонованої продукції. Ми перенімаємо досвід у самих успішних вітчизняних та закордонних колег. В результаті, після покупки, клієнти з задоволенням повертаються до нас знову і знову, отримуючи від нас приємні бонуси.